Протез Метелик - тимчасовий або постійний

Лікар Стоматолог, клініка «МедПрофЦентр», м. Бориспіль. Зубний протез-метелик - це ортопедична конструкція знімного типу, яка може замінити один або кілька втрачених зубів.

Лікар Стоматолог, клініка «МедПрофЦентр», м. Бориспіль. Зубний протез-метелик - це ортопедична конструкція знімного типу, яка може замінити один або кілька втрачених зубів.

Лікар Стоматолог, клініка «МедПрофЦентр», м. Бориспіль
Протез Метелик - тимчасовий або постійний

Як правило, дана система використовується в якості тимчасового протеза, поки йде приживлення імплантату або виготовляється постійна конструкція.


Постійний або тимчасовий протез-метелик?

У переважній більшості випадків міні-протез-метелик є знімною конструкцією, яка покликана замінити відсутні зуби лише на час, однак чисто теоретично цю систему можна використовувати і тривалий час (від року і більше).


Акриловий і нейлоновий протез-метелик

Матеріалом для виготовлення протеза-метелики найчастіше служить акрил або нейлон. Нейлоновий протез-метелик вважається більш сучасним і зручним, крім того, він має кращу естетикою, не викликає алергії і має менше протипоказань для установки. З іншого боку, протези з нейлону коштують дорожче, тому далеко не завжди має сенс переплачувати за тимчасовий протез-метелика, який ви будете


Лікар Стоматолог, клініка «МедПрофЦентр», м. Бориспіль

Як вже було сказано, знімний зубний протез-метелик встановлюється при необхідності заміщення одного або двох зубів. Найбільш часто це відбувається після процедури імплантації, коли необхідно замістити порожній простір на час приживлення імплантату. Перш за все це стосується фронтальної зони, де важлива естетика (не ходити ж з сяючою дірою замість переднього різця). Протез-метелик на передній зуб вважається однією з найпоширеніших знімних конструкцій при проведенні імплантації в естетичній зоні, однак не слід думати, що при відновленні молярів і премолярів тимчасовий зубний протез-метелик не потрібен зовсім. Справа в тому, що втрата навіть одного зуба серйозно позначається на роботі всього зубочелюстного апарату. По-перше, неправильно розподіляється жувальна навантаження, що може привести до проблем з прикусом і шлунково-кишковим трактом (через поганий пережовування їжі). По-друге, сусідні зуби починають зміщуватися, щоб заповнити відсутню простір, тому при відсутності заміщає протеза повільно відбувається зсув всього зубного ряду, що згодом може серйозно ускладнити лікування. Частковий знімний протез-метелик вирішує ці проблеми.


Дивіться також: Лікар стоматолог - Піскун Анна Віталіївна
Єдине, від чого не врятує такий протез, так це від атрофії кісткової тканини, яка починає відбуватися після видалення зуба, однак це завдання вирішується після імплантації титанового імплантату.


Запишіться на прийом до лікаря


Клініка Медпрофцентр - Бориспіль - іконка© Клініка «МедПрофЦентр»
м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 1-Д, 1 корпус


Телефон клініки Медпрофцентр - Бориспіль - іконка+38 (04595) 6-99-99; +38 (099) 617-15-95
+38 (093) 617-99-99; +38 (096) 179-19-37

Графік роботи:
Пн - Сб: з 08:00 до 20:00

Нд: з 08:00 до 15:00


 
 

 

 

МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ
© клініка «МедПрофЦентр» м. Бориспіль

ЛІКАРІ
© клініка «МедПрофЦентр» м. Бориспіль

 

Лікар стоматолог - Піскун Анна Віталіївна

Лікар стоматолог - Піскун Анна Віталіївна - головний лікар клініки "МедПрофЦентр", в місті Бориспіль

Лікар стоматолог - Піскун Анна Віталіївна - головний лікар клініки "МедПрофЦентр", в місті Бориспіль.  Всі види терапевтичних, ортопедичних, хірургічних, стоматологічних послуг. Дитяча стоматологія в місті Бориспіль.

Детальніше...

Лікар Акушер - Гінеколог - Нечидюк Алла Корніївна

Прийом лікаря акушер - гінеколога, Нечідюк Алли Корніївни, в клініці «МедПрофЦентр Бориспіль»

Нечидюк Алла Корніївна - лікар Акушер - Гінеколог, директор клініки "МедПрофЦентр", в місті Бориспіль.  «Одна година, витрачена на візит до гінеколога, врятує від безлічі страхів, сумнівів і підозр»

Детальніше...

Сімейний лікар - Прохоренко Олексій Анатолійович

Лікар загальної практики сімейної медицини, Прохоренко Олексій Анатолійович; клініка "МедПрофЦентр", в місті Бориспіль

Сімейний лікар - Прохоренко Олексій Анатолійович, в клініці "МедПрофЦентр", в місті Бориспіль. Діагностика, лікування та профілактика захворювань різних органів і систем організму дітей (Від періоду новонародженості) і дорослих.

Детальніше...

Лікар невропатолог - Іванченко Світлана Анатоліївна

Лікар невропатолог - Іванченко Светлана Анатоліївна - клініці «МедПрофЦентр», Бориспіль

Лікар невропатолог - Іванченко Світлана Анатоліївна - клініка «МедПрофЦентр», м. Бориспіль. Індивідуальний підхід в лікуванні традиційними і нетрадиційними методами.

Детальніше...

Лікар терапевт гастроентеролог - Капущак Людмила Іванівна

Лікар Терапевт гастроентеролог - Капущак Людмила Іванівна - клініка Медпрофцентр Бориспіль

Лікар терапевт-гастроентеролог - Капущак Людмила Іванівна - клініка «МедПрофЦентр», Бориспіль. Досвідчений лікарі-гастроентеролог, завдяки найсучаснішим видам діагностики виявить хвороби шлунково-кишкового тракту на ранніх стадіях і проведе їх ефективне лікування.

Детальніше...

Лікар офтальмолог - Маслова Анна Яківна

Лікар офтальмолог - Маслова Анна Яківна - клініка «МедПрофЦентр», Бориспіль

Лікар офтальмолог - Маслова Анна Яківна - клініка «МедПрофЦентр», Бориспіль. Ефективність будь-якої терапії залежить від своєчасності виявлення захворювання, визначення причин і вибору доцільної, в конкретному випадку, методики лікування.

Детальніше...
 

 

 

 

 

 

© клініка «МедПрофЦентр», м. Бориспіль

НАМ ДОВІРЯЮТЬ — НАЙЦІННІШЕ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Please publish modules in offcanvas position.